Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy

Na terenie szkoły realizowany jest Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Koncepcja Projektu oparta jest na założeniu, że każde dziecko jest zdolne, a rolą dorosłych jest te zdolności dobrze rozwijać i wspierać.

Praca z dziećmi prowadzona jest podczas zajęć obowiązkowych w ramach podstawy programowej oraz na dodatkowych zajeciach pozalekcyjnych (50 godzin).

W Projekcie uczestniczy klasa II b (wszyscy uczniowie). Zajęcia prowadzone są przez panią mgr Beatę Malina w piątki  1240 - 1330 oraz w soboty od 01. 09. 2009 r. do 20. 12. 2009 r.

Uczniowie klasy I c biorą udział w III etapie projektu

2011-04-19 14:44

Uczniowie klasy I c biorą udział w III etapie projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".

Zakończenie projektu w IIb.

2010-01-06 08:58

Każde dziecko jest zdolne......

Zbliża się koniec projektu w IIb

2009-12-14 13:43

Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" realizowany od 1. IX. 2009 roku dobiega końca.

Strony: | 1 |