Cała Polska czyta dzieciom

Jak co roku w naszej szkole organizowana jest akcja "Cała Polska czyta dzieciom"

W tym roku dnia 26.października w świetlicy szkolnej odbyło się czytanie fragmentów książki Lucyny Legut "Piotrek zgubił dziadka oko, a Jasiek chce dożyc spokojnej starości oraz prezentacja pozostałych pozycji tego cyklu "Jasiek pisze kronikę rodzinną, a Piotrek ciągle sie w kims kocha", "O tym, jak Jasiek został bezimiennym bohaterem albo awantura o sławę", "Całkiem zwariowane urodziny Piotrka oraz to i owo o Paluch-Rogalskiej".