"Szkolny dzień bez przemocy"

W dniu 07.06.2010r. obchodziliśmy Szkolny dzień bez przemocy wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Radlinie. Dzień ten był okazja do wspólnego świętowania naszych społeczności szkolnych, które nie zgadzają się na przemoc i agresje w szkole. Był także wydarzeniem podsumowującym czwarta edycje programu społecznego „Szkoła bez przemocy”.
Wraz z uczniami klasy III a oraz drużynami sportowymi pojechaliśmy do zaprzyjaźnionej szkoły, gdzie odbyły się rozgrywki sportowe uczniów klas IV i V w piłce nożnej, II Edycji - Akcji " Bezpieczne boiska" - pod hasłem " STOP! Przemocy na stadionach ! Kolega nie jest Twoim wrogiem -zagraj więc z nim w nogę!".
Uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli także w " Dniu Miłych Słówek",
w przedstawieniu profilaktycznym przygotowanym przez uczniów klasy V i VI.
Po przedstawieniu uczniowie uczestniczyli w zajęciach plastycznych - wykonywali w grupach prace n/t " STOP ! PRZEMOCY W SZKOLE",
zorganizowaliśmy wystawę wykonanych prac.
W przyszłym roku zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 do naszej szkoły. Zobaczcie na zdjęciach, jak dobrze się bawiliśmy.
                                                                           Mgr Ismena Kocoń-Śmich