Rok szkolny 2010/2011

Jesteśmy wyróżnieni! Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Głożynach zdobyli wyróżnienie w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Śpiewać każdy może…”,

Szkolny Konkurs Matematyczny

W marcu został przeprowadzony szkolny konkurs matematyczny pod hasłem "I po co ja się tego ucze?"

Konkurs plastyczny "W Bałwankowie"

W dniu 23 lutego został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs plastyczny "W Bałwankowie", który był zorganizowany w ZSS w Radlinie.

SUKCESY NASZYCH SZERMIERZY

20 marca 2011 roku trzej uczniowie naszej szkoły

Sukcesy naszych karateków

7 maja 2011 roku nasi uczniowie doskonalący swoje umiejętności w zakresie wschodnich sztuk walki wzięli udział w Mistrzostwach Polski. Okazało się, że potrafią naprawdę nieźle władać bronią.

Konkurs czytelniczy

Konkurs czytelniczy. 18 maja odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy dla klas drugich. W konkursie wzięły udział drużyny Zespołu Szkół Sportowych Nr 2 w Radlinie, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rydułtowach oraz naszej szkoły

Cała Polska Biega

13. 05. 2011 roku w Parku Leśnym Odbyły się biegi przełajowe w ramach akcji "Cała Polska Biega".

Wykaz osiągnięć uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radlinie

Wykaz osiągnięć uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radlinie w roku szkolnym 2010/2011: