Zachowaj Trzeźwy Umysł

Podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 27 września 2011 r.wręczono nagrody uczniom wyróżnionym w ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł”.

Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł" to realizowana od 2002 roku ogólnopolska akcja podejmująca problem profilaktyki uzależnień. Jednym z jej najważniejszych celów jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych jako alternatywy wobec wielu patologii, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy.

Nagrody zdobyli:

Szymon Grobelny Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie- konkurs „Biegnijmy razem”

Kamil Kolończyk Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie- konkurs „Rosnę - Myślę – Dbam”

Natalia Chojna Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie- konkurs „Rosnę - Myślę – Dbam”

Julia Młynarska Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie- konkurs „Rosnę - Myślę – Dbam”

Justyna Rangol- Gimnazjum nr 1 w Radlinie- konkurs „O co biega”

Ismena Kocoń-Śmich -Pedagog szkolny