Spotkanie Rady Rodziców

Wraz z początkiem roku szkolnego 2011/2012 w naszej szkole rozpoczęła swą działalność Rada Rodziców. Tworzą ją aktywne i przedsiębiorcze mamy, które stawiają sobie za cel wspomaganie potrzeb i inicjatyw placówki.

We wtorek 25 października odbyło się zebranie Rady Rodziców pod kierunkiem Przewodniczącej  Rady  Pani Ewy Świątkowskiej – Stec oraz Pani  Dyrektor  Danuty Krzyśków. W spotkaniu tym wzięli udział także nauczyciele: Anna Kubica i Michalina Staszek. Zostało ono poświęcone zaplanowaniu przedsięwzięć, które mogłyby zostać zorganizowane w I semestrze. Ustalono plan imprez szkolnych do stycznia 2012 roku. Wiele uwagi skierowano na jakość i przebieg każdego wydarzenia, aby było ono sprawnie i bezpiecznie przeprowadzone. I tak 30 listopada uczniów czeka niezwykły andrzejkowy wieczór, a 16 grudnia w szkole odbędzie się wspólne kolędowanie. Styczeń został ogłoszony miesiącem wolontariatu.

Wspólnie organizowane spotkania i przedsięwzięcia są niewątpliwie dobrym sposobem na promowanie dobrego imienia naszej szkoły.

                                                                                                       Anna Kubica
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Szkoły Podstawowej nr 3 zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale

 
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo