Andrzejki organizowane przez Rade Rodziców

Dnia 22 listopada 2011 roku miało miejsce spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców pod kierunkiem Przewodniczącej Pani Ewy Świątkowskiej – Stec. Dyrekcję i grono pedagogiczne szkoły reprezentowały Panie Michalina Staszek i Anna Kubica.

Spotkanie poświęcone było organizacji imprez szkolnych: andrzejek, które przewidziane zostały na 30 listopada, oraz „Spotkania z kolędą”, które odbędzie się 16 grudnia. Wspólnie ustalono i omówiono przebieg zaplanowanych wydarzeń.

Podziękowano rodzicom za zakupienie nagród dla uczestników Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 17 listopada 2011 r. w świetlicy MDK w Głożynach. Nagrody niewykorzystane zostały zwrócone Radzie Rodziców.                                                                                                                                                                                                                       A.K.