Wigilijka w I a

W dniu 20 grudnia 2011r aby przybliżyć dzieciom świąteczną atmosferę w klasie I a zorganizowano wigilijkę z udziałem rodziców i zaproszonego gościa - Panią Wandę Miler członkini Koła Gospodyń Wiejskich, która wspaniale opowiadała o tradycjach i zwyczajach panujących w naszych domach podczas Świąt Bożego Narodzenia . Wszyscy obecni złożyli sobie życzenia oraz podzielili się opłatkiem. Następnie przy dźwiękach świątecznych piosenek zjedli wspólny, słodki poczęstunek. Ten dzień był bardzo uroczysty, wprowadził nas bowiem w świąteczny nastrój. Sprawił, że pierwszoklasiści zapamiętają pierwszą wspólną wigilijkę w szkole. Drodzy Rodzice! Pragnę Wam serdecznie podziękować za wszelką pomoc w zorganizowaniu tej wspaniałej uroczystości.