Rok szkolny 2011/2012

"Polska biega"

W akcji "Polska biega" uczniowie naszej szkoły zajęli nastepujące miejsca:

Gratulujemy sukcesu

Kinga Otlik, uczennica klasy V b, zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii uczniów klas piątych szkół podstawowych.

Jesienny Bieg Przełajowy

15 września 36 naszych uczniów wzięło udział w Jesiennych Biegach Przełajowych organizowanych w lesie przy SP 4 w Radlinie. Bieg zakończył się sukcesem. Aż sześć razy nasi uczniowie stawali na podium.

Roztrzygnięcie konkursu "Warto być dobrym"

Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie bierze udział w I edycji akcji „Warto być dobrym” organizowanej przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” pod patronatem Minister Edukacji Narodowej i UNESCO. Dzieci z 1500 szkół w całej Polsce brały udział w konkursie na dobre uczynki w ramach akcji, w dniu dzisiejszym nasz laureat Dawid Durczok z klasy III b wygrał rower górski marki KROSS.

Sukces Głożyńskich biegaczy!!!!!!

19 kwietnia 2012 roku w Rydułtowach odbył się jubileuszowy "XX Memoriał im. Jana Margicioka i Leopolda Hałaczka - harcmistrzy i poruczników Armii Krajowej" połączony z uczczeniem pamięci tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.

Sukcesy szermierzy

W dniach 14-15 kwietnia w Katowicach odbył się Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w szpadzie Dziewcząt i Chłopców - V Memoriał Jerzego Janikowskiego.

Uroczystość rozdania nagród

We wtorek 26 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość rozdania nagród za udział w rozmaitych konkursach, które odbyły się w roku szkolnym 2011/2012.

Zawody w biegach sztafetowych

We wtorek 27 września 2011 r. w Wodzisławiu Śląskim na terenie ośrodka rekreacyjno – sportowego „Balaton” odbyły się powiatowe zawody w biegach sztafetowych.