"Cała Polska czyta dzieciom"

"Czytamy dzieciom"

We wtorek 24 stycznia 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Czytamy dzieciom".

Cała Polska czyta dzieciom

Jak co roku w naszej szkole organizowana jest akcja "Cała Polska czyta dzieciom"

Cała Polska czyta dzieciom

Dnia 20.10.2010 r. w klasie II a odbyły się zajęcia z cyklu "Cała Polska czyta dzieciom.

Czytamy dzieciom.

20 maja odbyło sie w naszej szkole spotkanie pod hasłem "Książki mojego dzieciństwa".

"Czytamy dzieciom"

W piątek 29 stycznia w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Czytamy dzieciom".

"Cała Polska czyta dzieciom"

W środę 9 czerwca odbyło sie kolejne spotkanie z cyklu "Czytamy dzieciom".