Dziennik Elektroniczny Librus

Drodzy Państwo, Data wydruku: 2012-09-07
mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo Uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć e-Dziennik Librus, który umożliwi Państwu bieżącą kontrolę  frekwencji i postępów w nauce dzieci. Za pomocą systemu każdy Rodzic będzie mógł bezpłatnie korespondować z dowolnym Nauczycielem, odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń oraz korzystać z pomocy technicznej. Wystarczy zalogować się na swoje konto przez stronę https://dziennik.librus.pl , wpisując LOGIN i HASŁO (system rozpoznaje wielkość liter).
Wymiana informacji z Wychowawcą nie wymaga konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Dzięki systemowi  Rodzice mogą również monitorować oceny i frekwencję swoich dzieci w postaci różnorodnych zestawień i statystyk, dostępnych podczas spotkań z Wychowawcą w szkole. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności konta - Rodzic może mieć zdalny dostęp do informacji, czy dziecko
uczestniczy w zajęciach i jakie otrzymuje stopnie. Dane o ocenach i frekwencji są przedstawiane w postaci raportów oraz aktualizowane na bieżąco przez Nauczycieli. Można je odczytywać w dowolnym czasie i na każdym komputerze, tablecie czy telefonie z dostępem do Internetu. Istnieje również możliwość śledzenia najbardziej aktualnych informacji o dziecku za pomocą usługi SMSInfo. Rozszerzony dostęp do e-Dziennika Librus jest płatny.
Zryczałtowana cena za 12 miesięcy to 22 zł (to jedynie 1,83 zł miesięcznie). Opłaty można dokonać za pomocą płatności elektronicznych, na poczcie lub w banku. (Od 1 września do 31 października 2012 roku obowiązuje promocja (20 zł zamiast 22 zł – wpłata indywidualna, 30 zł zamiast 32 zł za rodzeństwo) na aktywację kont w e-Dzienniku Librus.

Promocja obejmuje wyłącznie aktywacje dokonane z wykorzystaniem mechanizmu LIST AKTYWACYJNYCH wypełnianych oraz przesyłanych przez szkołę drogą elektroniczną). Wzór druku wpłaty jest dostępny w serwisie - szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo po zalogowaniu się do e-Dziennika.Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://dziennik.librus.pl/faq.
Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!
Aktywuj konto i zaloguj się na nie jak najszybciej. Tylko przez 30 dni będzie tam na Ciebie czekać wyjątkowa okazja dotycząca aktywacji konta na platformie e-Nauczanie.
 Z poważaniem,
Dyrektor szkoły Danuta Krzyśków