Zebranie Rady Rodziców 19.11.2012r.

Dnia 19 listopada odbyło się kolejne zebranie członków Rady Rodziców.  Wzięli w nim udział przedstawiciele  wszystkich klas oraz Dyrekcja szkoły.

1.      Omówiono możliwości dofinansowania z funduszy Rady  różnych działań szkoły (zakup nagród na konkursy, czekolad dla wszystkich uczniów z okazji dnia św. Mikołaja).

2.      Ustalono przebieg andrzejek zaplanowanych w szkole dla uczniów klas IV – VI  na dzień 28 listopada w godz. od 16.00 do 18.00.

Omówiono zakres działań rodziców:

·         wróżby z humorem ( np. podczas  lania wosku czy rzucania kości )

·         herbatka dla wszystkich

3.      Z przyczyn organizacyjnych wyznaczono nowy termin szkolnego „Spotkania z kolędą”, czyli kiermaszu świątecznego. Został wyznaczony na 7 grudnia.

Zaplanowano, że kolędowanie klas I – III     odbędzie się od 16.00 do 17.00,

a klas IV – VI   od 17.30 do 18.30.

Dodatkowe ustalenia:

·         szatnia podczas kiermaszu płatna w formie wolnego datku,

·         możliwość zakupu domowych wypieków i cukierków z niespodzianką

·         w ofercie także różne ozdoby świąteczne

4.      Wyznaczono datę nowego spotkania RR – 3 grudnia na godz. 17.00.  Zaplanowano, że  celem spotkania będzie przygotowanie kiermaszu szkolnego.

Przedstawiciel RR