Zebranie Rady Rodziców 8.04.13r.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele „trójek” klasowych.

Podczas spotkania omówiono możliwości częściowego lub pełnego finansowania ze środków RR różnych potrzeb uczniów:

• dojazdy uczniów z opiekunami na konkursy

• zakup pomocy dydaktycznych

• finansowanie nagród dla uczestników konkursów organizowanych w szkole

• wspieranie finansowe uczniów z rodzin o trudnej sytuacji materialnej

Szczegółowo określono formę przekazywania na te cele środków z funduszy RR oraz kwestię prowadzenia w tym zakresie dokumentacji. Wstępnie zaplanowano wysokość kwoty przeznaczonej na realizację wymienionych wyżej potrzeb.

Kolejne spotkanie Rady Rodziców odbędzie się w świetlicy szkolnej dnia 13 maja 2013 roku o g. 17.00.