Projekt Młody Obywatel

Samorząd Uczniowski SP 3 Radlin podjął wyzwanie zmierzenia się z projektem "Młody Obywatel".

O uczestnikach i uczestniczkach programu edukacyjnego Młody Obywatel można powiedzieć jedno: to ludzie, którzy chcą działać na rzecz lokalnej społeczności i zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Program Młody Obywatel to ogólnopolski program edukacji obywatelskiej, realizowany od 2010 roku przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK.

Młodzi Obywatele doskonale łączą zabawę z nauką i zdobywaniem cennego doświadczenia. W tym roku szkolnym na chętnych czekają kolejne wyzwania – rozmowy z sąsiadami i sąsiadkami. Pierwsze spotkania z sojusznika projektu za nami. Dziękujemy za poświęcony nam czas i otwarte serca.

Samorząd Uczniowski