Wizyta przedszkolaków w klasie III a

29 marca klasę IIIa odwiedzili sąsiedzi czyli dzieci z Przedszkola Publicznego nr1 im. „Gromadki Misia Uszatka” wraz z wychowawczynią Panią Izabelą Ruprich – Maksym. Wystarczyło przejść długi korytarz aby spotkać kolegów, którzy już trzeci rok uczą się w szkole. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach o tematyce wiosennej, obserwowały jak pracują ich starsi koledzy. Później nastąpiła zmiana miejsc. Dzieci szybko nawiązały kontakt, wspólnie wykonały karty pracy na temat wiosennych kwiatów i pracę plastyczną. Wszyscy zgodnie współpracowali. Dzieci z grupy o nazwie „Kotki” z pewnością będą wzorowymi uczniami! Zapraszamy we wrześniu do szkoły!