Zapraszamy na naszą nową stronę internetową szkoły

Od tej chwili wszystkie nasze wiadomości będą znajdować się na naszej nowej stronie
Spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejskich

2017-09-22 14:22

Współpraca z Kołem Gospodyń Wiejskich

Sukcesy naszych szermierzy

2017-09-21 10:55

Wycieczka do Londynu …samolotem.

2017-09-21 09:53

W czerwcu 2018 roku planujemy szkolną wycieczkę do Londynu dla uczniów klas V, VI i VII. Spotkanie z organizatorem odbędzie się 16 października (tj. poniedziałek) o godz. 17.30 na które serdecznie zapraszamy.

SKA zaprasza na “Olimpiadę Seniorów”!

2017-09-21 09:30

Olimpiada Seniorów” – tak nazywa się nowe przedsięwzięcie Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych z Radlina. Na zawody sportowe w towarzystwie starszych mieszkańców Radlina jak również ich dzieci i wnuków, organizatorki zapraszają 25 września (poniedziałek) o godzinie 17.30 do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radlinie (Głożyny).

Klasy Ii, III c i III d „Szlakiem Emmy i Marcela”

2017-09-19 16:43

W dniu 18 września 2017 r. uczniowie kl. II, kl. III c oraz kl. III d wraz z wychowawcami i opiekunami udali się na spacer po Radlinie. W czasie wycieczki uczniowie poznali część historii, która jest związana z ich miejscowością.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

2017-09-17 19:17

Informacje o wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach znajdują się na naszej stronie w zakładce "Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe".

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

2017-09-16 18:16

English Vocabulary Genius

Obiady - Ważne!!!

2017-09-13 13:00

UWAGA!!! Należność za obiady za miesiąc wrzesień płatne będą w październiku po otrzymaniu kwoty wpłat od p. intendentki.

„Z Ekologią na Ty”.

2017-09-12 19:49

Projekt „Z Ekologią na Ty” ma za zadanie przygotować młodych radlinian do aktywnego i odpowiedzialnego życia w zgodzie z naturą. W planach m.in. warsztaty przyrodnicze i stworzenie ogrodów sensorycznych przy Przedszkolu Nr 1 i Szkole Podstawowej Nr 3. Stowarzyszenie “SZOK” działające przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Radlinie przystępuje do kolejnych działań ekologicznych w “mieście z sercem” z wykorzystaniem środków z Urzędu Miasta.

Bezpieczne dziecko!

2017-09-12 19:44

W piątek (8 września 2017 r.) uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Radlinie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych z Policją. W ramach kampanii społecznej "Moje bezpieczne dziecko" pan Policjant ostrzegał o zagrożeniach, jakie mogą spotkać nasi uczniowie oraz o tym, jak i u kogo szukać pomocy w przypadku niebezpieczeństwa. Poinformował również, jakich sytuacji unikać, aby być bezpiecznym.

Strony: | 1 | 2 |