Bezpieczne dziecko!

         W piątek (8 września 2017 r.) uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Radlinie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych z Policją. W ramach kampanii społecznej "Moje bezpieczne dziecko" pan Policjant ostrzegał o zagrożeniach, jakie mogą spotkać nasi uczniowie oraz o tym, jak i u kogo szukać pomocy w przypadku niebezpieczeństwa. Poinformował również, jakich sytuacji unikać, aby być bezpiecznym.

 

Działania podejmowane w czasie kampanii „Moje bezpieczne dziecko” nastawione są na problematykę bezpieczeństwa dzieci, zwłaszcza w ruchu drogowym. Nasi uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie  pokonywać drogę do i ze szkoły.

Policjant  uświadomił dzieciom również,  jakie mogą czyhać na nich zagrożenia, jak zachować się w takiej sytuacji oraz gdzie szukać pomocy.

Uczniowie zaskoczyli nas dużą wiedzą w tym obszarze,  dostrzegając drobne potknięcia rodziców np. podczas podwożenia dzieci do szkoły. Nasi pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe odblaski.

   
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę Szkoły Podstawowej nr 3 zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale

 
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo