15.04.2024

zupa jarzynowa na śmietanie, zapiekanka makaronowa z mięsem , warzywami ,sosem .pomidorowym,woda z cytryną

(alergeny:jaja,gluten, seler,mleko i produkty pochodne, gorczyca)

16.04.2024.

kremz dyni na mięsie i warzywach z ziarnami, grzanki,kotleciki z kurczaka ,ziemniaki, sałata zielona ze smietana i koperkiem , owoce,kompot wiśniowy

(alergeny:,gluten, seler,mleko i produkty pochodne, gorczyca)

17.04.2024.

barszcz czerwony zabielany z ziemniakami,gulasz mięsny  , pęczak,sałatka z selera i ananasa, owoce,woda z cytryną

(alergeny:mleko ,seler,gluten, jaja,soja, gorczyca,mleko i produkty pochodne)

18.04.2024

krupnik na mięsie i warzywach z zieloną pietruszką, pieczeń rzymska, ziemniaki, kapusta kiszona zagęszczona z boczkiem,owoce,kompot rabarbarowy

(alergeny:,gluten,jaja, seler,mleko i produkty pochodne, gorczyca)

19.04.2024

Zupa pomidorowa z ryżem, ryba w cieście musztardowym , ziemniaki, marchewka mini z płatkami migdałowymi i masłem, owoce, musy owocowe 100%( alergeny : gluten, gorczyca , jaja, seler, mleko i produkty pochodne)

22.04.2024

Zupa grochowa na mięsie i warzywach z boczkiem , leczo  warzywne,ryż jaśminowy, owoce,kompot(alergeny : jaja, gluten, seler, gorczyca  )

23.04.2024.

krem z zielonego groszku z groszkiem ptysiowym, pierogi z serem ,masłem, cukrem,owoce,woda ,(alergeny:gluten,jaja,mleko i produkty pochodne)

24.04.2024.

Rosół z makaronem na mięsie i warzywach ,pulpety z sosem pomidorowym,ziemniaki z koperkiem ,sałatka z ogórka ,owoce,woda(alergeny:jaja,gluten,seler,soja,)

25.04.2024

Zupa fasolowa na mięsie i warzywach ,risotto z mięsem, warzywami ,kompot owocowy

(alergeny:jaja,gluten,seler,soja,)

26.04.2024

Zupa krem z  warzyw z groszkiem ptysiowym , ryba smażona, ziemniaki, surówka  z marchewki , jabłka i pomarańczy, kompot (alergeny:jaja,gluten,seler,soja,)

29.04.2024

Rosół z lanym ciastem na mięsie i warzywach z zieloną pietruszką , kotlety mielone ,ziemniaki, kapusta zasmażana z boczkiem, sok 100% (alergeny:jaja,gluten,jaja,seler,mleko i produkty pochodne)

30.04.2024

rosół z makaronem na mięsie i warzywach ,schab pieczony, sos ,ziemniaki ,sałata lodowa z warzywami, kompotalergeny:gluten,jaja,seler,ryby,mleko i produkty pochodne)

6.05.2024

zupa pomidorowa z makaronem, potrawka meksykańska z ryżem, mięsem i warzywami, kompot

alergeny: gluten, soja, nasiona sezamu, mleko i produkty pochodne, seler, jaja

7.05.2024

zupa z ryżem  na mięsie i warzywach, podudzie z kurczaka,sos,, ziemniaki, buraczki,kompot, owoce

alergeny: gluten, soja, nasiona sezamu, mleko i produkty pochodne, seler

8.05.2024

zupa z soczewicy na mięsie i warzywach ,indyk z pieca konwekcyjnego,kuskus z warzywami ,brokuł gotowany ,kompot(alergeny:jaja,gluten,jaja,seler,mleko i produkty pochodne)

9.05.2024

zupa z lanym ciastem na mięsie i  warzywach ,   filet z indyka, ziemniaki, sos,surówka z czerwonej kapusty z boczkiem, kompot, owoce

alergeny: gluten, soja, nasiona sezamu, mleko i produkty pochodne, jaja, seler

10.05.2024

zupa z fasolki szparagowej na warzywach, łosoś z masełkiem i koperkiem, ziemniaki,  surówka z kapusty pekińskiej z kukurydzą , ananasem,  woda niegazowana,

alergeny: gluten, soja, nasiona sezamu, mleko i produkty pochodne, seler, jaja, ryby

13.05.2024

zupa z soczewicy na mięsie i warzywach, gulasz z szynki, kasza pęczak, sałatka z ogórka kiszonego  soczki marchewkowe, owoce

alergeny: gluten, soja, nasiona sezamu, mleko i produkty pochodne, seler, jaja

SMACZNEGO !