Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

19.02.2024

Zupa fasolowa na mięsie i warzywach ,risotto z mięsem, warzywami ,kompot owocowy

(alergeny:jaja,gluten,seler,soja,)

20.02.2024

krupnik na mięsie i warzywach ,gulasz z szynki, ziemniaki,ogórek kiszony, owoce,kompot (alergeny:jaja,gluten,seler,soja,jaja)

21.02.2024

Rosół z ryżem na mięsie i warzywach z zieloną pietruszką , kotlety mielone ,ziemniaki, marchewka z groszkiem, sok 100% (alergeny:jaja,gluten,jaja,seler,mleko i produkty pochodne)

22.02.2024

zupa z soczewicy na mięsie i warzywach ,indyk z pieca konwekcyjnego,kuskus z warzywami ,brokuł gotowany ,kompot(alergeny:jaja,gluten,jaja,seler,mleko i produkty pochodne)

23.02.2024

Zupa ziemniaczana z koperkiem,paluszki rybne , ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty ,woda z cytryną(alergeny:gluten,jaja,seler,mleko i produkty pochodne)

26.02.2024

zupa koperkowa na mięsie i warzywach z zieloną pietruszką zapiekanka makaronowa z kolorowymi  warzywami , sos śmietanowoserowy,,ciastko zbozowe bez cukru, mus  bez cukru(alergeny:gluten,jaja,seler,mleko i produkty pochodne)

27.02.2024.

Zupa jarzynowa na śmietanie ,karczek  pieczony, sos ,ziemniaki ,sałata lodowa z warzywami,banan, kompot alergeny:gluten,jaja,seler,ryby,mleko i produkty pochodne)

28.02.2024.

Zupa krem z dyni z ziarnami prażonej dyni,kaszotto z mięsem i warzywami ,  pomarańcza,kompot alergeny:gluten,jaja,seler,ryby,mleko i produkty pochodne)

29.02.2024.

Zupa pieczarkowa na śmietanie z ziemniakami,fasolka po bretońsku z mięsem , kiełbasą i boczkiem,bułka, kompot alergeny:gluten,jaja,seler,ryby,mleko i produkty pochodne)

01.03.2024.

żurek śmietanowy na mięsie i warzywach , łosoś z masłem i koperkiem,ziemniaki purre ,surówka z kapusty kiszonej z marchewką, kompot alergeny:gluten,jaja,seler,ryby,mleko i produkty pochodne)

SMACZNEGO !

Data dodania: 2021-09-20 17:55:02
Data edycji: 2024-02-20 08:42:31

Zgłoś się do konkursu szkolnego!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!