mLegitymacja

W naszej szkole można otrzymać oprócz zwykłej, papierowej legitymacji również legitymację w formie elektronicznej. Należy przesłać zdjęcie ucznia w formie elektronicznej albo poprzez dziennik elektroniczny Librus albo na adres mailowy: sp3@radlin.pl

mLegitymacja to elektroniczna wersja tradycyjnej legitymacji szkolnej, czyli legitymacja w smartfonie.

Dzięki mLegitymacji uczeń może potwierdzić swoją tożsamość i przynależność do szkoły, a także skorzystać z przysługujących mu ulg i zwolnień z opłat. To bezpłatne, bezpieczne i nowoczesne narzędzie cenione jest zarówno przez uczniów, jak i rodziców.

Zalety mLegitymacji szkolnej

Z mLegitymacji korzysta już ponad 8000 szkół. Przystąpienie do projektu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z NASK niesie za sobą wiele zalet:

- Bezpłatna wersja tradycyjnej legitymacji

- Możliwość korzystania z przysługujących uczniom ulg i zniżek

- Dostęp do dokumentu w smartfonie

- Nowoczesne i bezpieczne narzędzie

Uczniowie  szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji lub tradycyjnej legitymacji szkolnej.

Bezpłatny Generator Zdjęć umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji lub legitymacji szkolnej.

Bezpłatny Generator Zdjęć do legitymacji

Data dodania: 2022-10-04 10:42:27