3 XII - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Jest to święto, którego celem jest przybliżenie problemów osób z niepełnosprawnością, zwiększenie świadomości co to jest niepełnosprawność,  oraz jak wiele korzyści przynosi włączanie osób niepełnosprawnych w życie społeczne.
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zapraszamy do udziału w KONKURSIE pt.:
"Każdy inny, wszyscy równi".
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną ukazującą włączanie osób niepełnosprawnych w życie społeczne. Jest mnóstwo czynności, które możemy wykonywać razem, począwszy od podania pomocnej ręki, poprzez wspólną zabawę oraz uprawianie sportów. Praca biorąca udział w konkursie musi być pracą własną, wykonana dowolną techniką plastyczną. Prosimy aby do zdjęcia wykonanej pracy dołączyć oświadczenie, potwierdzające własnoręczne jej wykonanie oraz informację o zrzekaniu się praw do tejże pracy na rzecz Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej szkoły.
Zdjęcia wykonanych prac plastycznych prosimy wysyłać na adres e-mail: dominika.konsek@sp3radlin.pl do dnia 30.11.2020r.

Data dodania: 2020-11-16 10:29:10
Data edycji: 2020-11-16 10:30:41