Czcionka:

Kontrast:

28.09.2020

Rosół z makaronem, karczek pieczony ,sos, ziemniaki,surówka z kapusty , kompot ( alergeny : gluten, mleko i produkty pochodne ,jaja, seler)

29.09.2020

Krem z dyni z ziarnami, klopsy, ziemniaki, kapusta biała zasmażana, kompot ( alergeny : gluten, seler, jaja, gorczyca, soja)

30.09.2020

Krupnik na mięsie i warzywach, spaghetti z mięsem i sosem pomidorowym, kompot owocowy ( alergeny : gluten, mleko i produkty pochodne, jaja, seler, gorczyca )

01.10.2020

Zupa fasolowa  , gulasz mięsny, ziemniaki purée, ogórki kiszone, kompot owocowy (alergeny : gluten, mleko i produkty pochodne, jaja, seler, gorczyca )

02.10.2020

Barszcz ukraiński z ziemniakami, jajko w sosie koperkowym, ziemniaki, woda( alergeny : jaja, seler, gluten, mleko i produkty pochodne, ryba )

05.10.2020

Zupa ziemniaczana z koperkiem na śmietanie ,makaron z sosem serowo-truskawkowym, kompot owocowy ( alergeny : gluten, jaja,mleko i produkty pochodne, seler )

06.10.2020

Rosół z makaronem na mięsie i warzywach z zieloną pietruszką ,bitki z indyka, ryż jaśminowy z masłem i kurkumą, surówka z marchewki, kompot truskawkowy( alergeny : seler, gluten, mleko i produkty pochodne , nasiona sezamu, jaja)

Data dodania: 2020-09-04 17:44:08
Data edycji: 2020-09-29 15:16:19

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!