Kampania “Poznaj Moc Zawodowca!”

Szanowni Państwo!

Jak mawiał Antoni Kępiński, „Choć człowiek niejednokrotnie narzeka na pracę, nie może się bez niej obejść”. To niewątpliwe ważna i spora część naszego życia, która poza środkami finansowymi daje nam też spełnienie i satysfakcję, pozwala się rozwijać i osiągać sukcesy. Coraz więcej osób, szczególnie młodych chce jednak, by praca była nie tylko obowiązkiem, ale też dawała spełnienie.
To właśnie dlatego spora część z nich decyduje się na założenie własnego biznesu i zostanie swoim własnym szefem.

Szanse na założenie własnej firmy daje szkoła nauki zawodu. Każdy absolwent stojący przed wyborem dalszej ścieżki zawodowej, może podjąć decyzję o założeniu własnego biznesu. Jednakże zanim uczeń dojdzie do tego momentu, musi podjąć decyzję na temat kierunku kształcenia ponadpodstawowego. W kampanii “POZNAJ MOC ZAWODOWCA!”, której głównymi odbiorcami są uczniowie szkół podstawowych, ich rodzice oraz przedsiębiorcy, mówimy, że to właśnie szkoła branżowa czy technikum może otworzyć szansę na sukces wielu uczniom.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ramach prowadzonej kampanii społecznej “Poznaj MOC Zawodowca!” w okresie od stycznia do marca 2021 roku publikowane będą, na kanale Youtube, Facebook i Instagram, filmy z udziałem Ambasadora kampanii - Cyber Marianem. Materiały przedstawiać będą w ciekawy i zaskakujący sposób wizję świata pozbawionego zawodowców / specjalistów w swoich dziedzinach, np. fryzjerów, kucharzy czy mechaników.

Zapraszamy do oglądania filmów oraz odwiedzania portali społecznościowych dedykowanych kampanii społecznej, której celem jest promowanie kształcenia w szkołach branżowych i technicznych.

Data dodania: 2021-01-20 07:40:14
Data edycji: 2021-01-20 07:44:20