Kiermasz Świąteczny

14 grudnia 2022 r. odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Było to wydarzenie przygotowane przez całą społeczność szkolną: uczniowie przygotowywali artykuły do sprzedaży,  nauczyciele organizowali i pomagali w warsztatach, rodzice piekli ciasta. W czasie kiermaszu można było zobaczyć Jasełka 2022, które przygotowali uczniowie z różnych klas pod opieką pani Celiny Derlety i Beaty Agopsowicz. Była to premiera nagrodzona dużymi brawami. W czasie kiermaszu mogliśmy liczyć na towarzystwo harcerzy, którzy kolędowo nam przyśpiewywali. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego mogli wykazać się swoimi biznesowymi umiejętnościami, ponieważ wykorzystali nasze thermomixy i sprzedawali pyszną kawę, zupę i zakręcone ziemniaczki. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Data dodania: 2022-12-14 19:49:24
Data edycji: 2022-12-20 18:06:45