Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KOLONIE w Mikoszewie... Ahoj przygodo!

KOLONIE w Mikoszewie... Ahoj przygodo!

16 lipca dzieci z naszej szkoły wyruszyły na kolonie nad morze. Dla wielu z nich była to pierwsza wyprawa bez Rodziców. Szczególnie dzielni musieli być ci najmłodsi a byli z nami nawet drugoklasiści. Brawo ; wszyscy zdali egzamin z  życia na 6. Pogoda dopisała a więc mogliśmy się cieszyć całym wachlarzem atrakcji a „rodzice nie nadążali z  oglądaniem zdjęć i relacji na naszym szkolnym FB”.

Dzieci miały okazję zwiedzić całe Trójmiasto, wysłuchać wspaniałego koncertu w Katedrze Oliwskiej, pospacerować po Starówce Gdańska skąd popłynęli statkiem na molo w Sopocie.

Dodatkową wycieczką z kategorii „duże” była majestatyczna Gdynia ; Dar Pomorza i ORP Błyskawica były na wyciągnięcie ręki. 

Zaliczyliśmy również dwa dodatkowe wypady do Stegny, gdzie mieliśmy okazję zwiedzić urocze muzeum bursztynu, posłuchać ciekawych historii a także w nagrodę otrzymać małe bursztynki.

W czasie pobytu na ośrodku także było wiele atrakcji; zajęcia z panem Ryszardem, taniec irlandzki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, szaleństwa w basenie, mecze z panem Piotrem,  baloniada, zabawa w podchody (skradła nasze serca); absolutnie magiczny był wieczór z paintballem.

Mamy nadzieję, iż zapadnie w waszej pamięci przecudny las przez który dzielnie maszerowaliście śpiewając i słuchając waszej muzy (bo to był wasz czas), zabawy na plaży a także daleki spacer do ujścia Wisły (10 km grupy starsze)…

Był to zakątek uroczy, gdzie mogliście przebywać wśród przyrody i krajobrazu, pooddychać świeżym powietrzem, naładować baterie i pośmiać się ze swoimi kolegami z klasy i szkoły, co było chyba Wam szczególnie potrzebne...

Życzymy sobie wszyscy udanego nowego roku szkolnego  2021/2022.

Data dodania: 2021-08-17 13:00:45
Data edycji: 2021-08-19 08:35:15
Ilość wyświetleń: 410
Projekty Unijne

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej