Mam Talent

Jak co roku zapraszamy wszystkich uczniów szkoły do wzięcia udziału w Szkolnym Mam Talent. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie, którzy chcą zaprezentować swoje talenty.
Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń lub grupa uczniów.
Termin nadsyłania filmów z prezentacjami talentów mija 17 marca 2021 r. Termin przesłuchań w szkole dla uczniów klas I-III 17 marca 2021 r. od godz. 12:00.
• Uczniowie mogą prezentować swoje umiejętności w formie nagrania filmowego. Nagrania prosimy robić POZIOMO. Filmy prosimy przygotować w formacie MPEG4 lub AVI. Filmy można przesyłać na maile: michalina.staszek@sp3radlin.pl lub joanna.bizon@sp3radlin.pl
• Każdorazowo potwierdzamy mailowo otrzymanie filmu uczestnika. Jeśli nie otrzymają Państwo potwierdzenia w ciągu 24 godzin od wysłania filmu prosimy o ponowny kontakt.
• Uczniowie klas I-III mogą zaprezentować swoje talenty na przesłuchaniach w szkole.
• Prezentacja nie może być dłuższa niż 5 minut.
• Talenty uczestników oceniać będzie jury złożone z wybranych nauczycieli i przedstawicieli uczniów.
• Laureaci 1, 2 i 3 miejsca zostaną nagrodzeni.
• W kwestiach nie ujętych w regulaminie ostateczny głos ma organizator konkursu.
Wszystkie czynności/przesłuchania będą przeprowadzane z zachowaniem wymogów sanitarnych (maseczka, dezynfekcja, dystans).
Data dodania: 2021-03-10 19:12:52
Data edycji: 2021-03-10 19:49:28