Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 XII obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, którego celem jest uświadomienie społeczeństwu problemów i ograniczeń z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs plastyczny pt.: "Każdy inny, wszyscy równi". Ideą konkursu było ukazanie jak w codziennym życiu pomagamy i wspieramy osoby niepełnosprawne. Bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom za zaangażowanie i wykonanie pięknych prac plastycznych, poprzez które wyraziliście swoją życzliwość i sympatię do niepełnosprawnych kolegów i koleżanek.

Jury w składzie: Mirosława Szuba, Dominika Konsek oraz Magdalena Mika postanowiło nagrodzić następujące osoby:

Kategoria I - III

I MIEJSCE - Natalia Francuz 3a

II MIEJSCE - Paulina Gatnar 3b

III MIEJSCE - Aleksander Moskwa 2a

Kategoria IV - VIII

I MIEJSCE - Agata Dzierżęga 6b

II MIEJSCE - Martyna Gatnar 8a

III MIEJSCE - Milena Szołtysek 6c oraz Kinga Demianiuk 5a

GRATULUJEMY!!! :)

Nagrody i dyplomy do odebrania w sekretariacie szkoły od poniedziałku 7 XII :)

Data dodania: 2020-12-03 15:28:30