Pasowanie na ucznia.

26 października 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To wspaniałe wydarzenie jest piękną, szkolną tradycją kultywowaną od wielu lat. Pierwszoklasiści przygotowali się do tego dnia wytrwale i starannie. Pierwszaki w obecności zaproszonych gości wykazały się wieloma umiejętnościami i pokazały, że zasługują na miano ucznia naszej szkoły. Zaprezentowali wiedzę o właściwym zachowaniu w szkole, bezpieczeństwie w ruchu drogowym i dali się poznać jako młodzi patrioci, kochający swoją Ojczyznę. Po uroczystym przedstawieniu przyszedł czas na złożenie przysięgi ślubowania oraz uroczyste pasowanie na Ucznia. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci całej naszej szkolnej rodziny.
Zdjęcia foto: Migawka
Data dodania: 2023-11-12 13:28:05