Pierwszy dzień jesieni klas szóstych.

W słoneczny poranek uczniowie klas szóstych ruszyli na powitanie jesieni w górach. Wyposażyli się w plecaki, dobre buty i przede wszystkim wielkie chęci, aby zdobyć szczyt w naszych pięknych Beskidach. Na górę Błania prowadził nas szlak czarny (trudny), zielony (o wiele łagodniejszy i bardzo widokowy) a do samego już szczytu zaprowadził nas szlak żółty... Pojawiła się wielka satysfakcja; piękne widoki zrekompensowały małe zmęczenie... Bo jak powiedziała Emilia, góry kształtują charakter i osobowość :). Po zejściu ze szczytu był czas na posiłek w historycznym już schronisku PTTK. Później już tylko przyjemny spacer w kierunku Brennej a tam nagrodą były pyszne lody...
Do następnego razu :), planujemy Szyndzielnię (jak pogoda pozwoli, to jeszcze tej jesieni). Byliście bardzo dzielni. Brawo dzieci z Radlina!

Data dodania: 2020-09-27 09:04:16
Data edycji: 2020-09-27 09:10:55