Podziękowania

Jest mnóstwo rzeczy, które przyniosły mi wiele dobrego, choć nie przyniosły mi żadnego zysku. Taką rzeczą są właśnie święta Bożego Narodzenia. Oczywiście, jest to czas hołdu i czci dla samego wydarzenia, ale dla mnie te święta to także miły czas dobroci, wybaczania i miłosierdzia.”
Charles Dickens – „Opowieść wigilijna”
Szanowni Państwo! Dziękujemy Wszystkim tym, którzy podzielili się z potrzebującymi i przynieśli dary dla tych, którzy żyją w ubóstwie! Państwa prezenty i kartki świąteczne wywołały niejedną łzę na policzku tych, którzy otrzymali prezent! Życzymy Państwu i Waszym rodzinom zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! Życzymy, abyście tak, jak bohater „Opowieści wigilijnej” odkryli magię świąt!
​​​​​​Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Radlinie ​​​​​​Im. Ziemi Radlińskiej
Data dodania: 2023-12-23 11:05:19
Data edycji: 2023-12-23 11:05:41