Pokazy szermierki.

W dniu 19 września 2023 r. gościliśmy jako Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA Radlin z pokazami szermierczymi na zajęciach szkolnych. Klub nasz działa nieprzerwanie od 24 lat, dzieci bawią się i uczą na treningach rozwijać swoje pasje, poprawia się ich motoryka i sprawność fizyczna ogólnorozwojowa. Nawiązują się wspaniałe przyjaźnie między naszymi trenującymi dziećmi , gdyż wyjeżdżamy na zawody krajowe i międzynarodowe , uczestniczymy w obozach sportowych razem z innymi klubami z kraju. Z naszego klubu wychowankowie zdobywali i nadal osiągają wspaniałe wyniki na zawodach szermierczych. Zajęcia odbywają się poniedziałki, środy i piątki od godz. 17:30 do 19:00 i prowadzone są przez dwóch instruktorów. Realizujemy również zajęcia pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki - Upowszechnianie szermierki oraz Program Klub 2023 . Zapraszamy każdego chętnego ucznia wraz z rodzicem na te zajęcia , można spróbować pobawić się z nami i odkryć piękno tego sportu! Zajęcia dla początkujących są przez miesiąc za darmo! Zostań częścią naszej drużyny szermierczej jako jeden z Muszkieterów ??? kontakt do nas w razie jakichkolwiek pytań - 608054305.

Data dodania: 2023-09-22 10:38:35
Data edycji: 2023-09-22 10:42:56