Siłownia dla mózgu!

Szanowni Państwo,
po uruchomieniu siłowni w sali gimnastycznej, siłowni dla maluchów w formie toru przeszkód na placu zabaw przyszedł czas na siłownię dla mózgu!

6 nauczycieli naszej szkoły ukończyło szkolenie "Easy Biofeedback I stopnia" i uzyskało tytuł trenera Easy Biofeedback.

Zajęcia będą realizowane po wypełnieniu dokumentacji rekrutacyjnej do projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich o nazwie "Do trzech razy sztuka - akademia sukcesu w Radlinie". Dokumentację może odebrać z sekretariatu uczeń, ponieważ niezbędna jest zgoda rodziców, a dokumenty muszą być wydrukowane w kolorze.

Trening biofeedback poprawia pamięć i motorykę ciała, zwiększa koncentrację uwagi, polepsza samopoczucie i wiarę we własne możliwości.

Treningi poprawiają koncentrację uwagi, szybkość myślenia, kreatywność, pamięć, polepszają nastrój, samoocenę i sen, równocześnie ucząc relaksu.
Metoda jest bezpieczna, przyjemna i jako sposób uczenia się za pomocą wideogry nie ma żadnych ubocznych działań. Każdy trening jest monitorowany przez komputer i istnieje możliwość zbiorczego wydruku wyników.
Treningi EEG Biofeedback:
• poprawiają wyniki w nauce
• zwiększają zdolność zapamiętywania i koncentracji
• rozwijają zdolności językowe, matematyczne, sportowe
• wyciszają nadmierne emocje
• pomagają radzić sobie z trudnymi sytuacjami
• likwidują stany lękowe
• sprawiają, że nauka przychodzi z łatwością
Regularne treningi EEG Biofeedback powodują, że mózg dziecka zapamiętuje, utrwala a następnie wykorzystuje wyćwiczone umiejętności w życiu codziennym, sprawiając, że nauka przychodzi z łatwością a dziecko cieszy się z osiąganych rezultatów.

Na naszej stronie internetowej będę dodawała na bieżąco informacje o projekcie, wystarczy kliknąć w ikonkę flagi Unii Europejskiej po prawej stronie. W przypadku pytań proszę o kontakt.
Joanna Dylich

Data dodania: 2021-09-26 18:20:43