Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wykaz osiągnięć uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w roku szkolnym 2018/2019:

JĘZYK NIEMIECKI

EMILIA HOJKA – finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych                       

Opiekun: Joanna Dylich

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

BARTOSZ SZWEDA - III miejsce - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (na kuratoryjnej liście konkursów)

 

Opiekun: Michalina Staszek

 

PAWEŁ WOJAK 

I miejsce - Powiatowy Konkurs Czytelniczy z języka angielskiego

II miejsce w wojewódzkim dyktandzie języka angielskiego w Chorzowie

I miejsce - Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego - Use of English

Wyróżnienie - Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Hawaii"

 

Opiekun: Michalina Staszek

 

MATEMATYKA

Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR:

Konrad Krypczyk – wyróżnienie, opiekun: Beata Pyrk

Sara Wierzbicka – wyróżnienie, opiekun: Elwira Menżyk

Tymoteusz Mazurek – wyróżnienie, opiekun: Sabina Mosz

Amelie Hojka - wynik bardzo dobry, opiekun: Sabina Mosz

 

 OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

 

TOMASZ KOLBUSZ

"The Voice Kids" - ogólnopolski program telewizyjny, zakwalifikowanie się do finału. (dwukrotny występ w programie telewizyjnym, reprezentowanie miasta Radlin i szkoły SP 3)

I miejsce - Mała Poleczka

Wyróżnienie - Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "Just Sing"

Opiekun: Michalina Staszek

NATALIA PRUDEL 

Październik 2019 - awans do klasy tanecznej H

13.04.2019 Brzesko IV Ogólnopolski TTT Thomas Dance - 2 miejsce 
14.04.2019 Siewierz III OTTT o puchar Burmistrza miasta - 2 miejsce 
28.04.2019 Siemianowice Śląskie XLIV OTTT Flamenco - 1 miejsce 
12.05.2019 Kraków Majówka w Krakowie OTTT Cor Et Animus - 2 miejsce 
Ogólnopolskie Turnieje Tańca Towarzyskiego:
18.05. Wrocław - 2.miejsce
25.05. Będzin - 1. miejsce
26.05. Chrzanów -  1.miejsce

                                                                              Studio ruchu i tańca Lordance Wodzisław Śl.
                                                                                    Trenerzy: Maja i Kamil Lorenc

MAŻORETKI

Martyna Moskwa, Martyna Banach, Lena Sitek

XXI Mistrzostwa Polski Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu – 18.05.2019 r. -                              tytuł I wicemistrza Polski.
27 kwietnia na Ogólnopolskim Festiwalu Mażoretek „Parada” w Czerwionce Leszczynach –  1 miejsce

8 kwietnia na Festiwalu Tanecznym Aplauz w Marklowicach - 3 miejsce.

Uczennice trenują w klubie „Feniks” – MOK Radlin

 

SPORT

UNIHOKEJ

  1. Piąte miejsce w finale wojewódzkim turnieju unihokeja chłopców.

Skład drużyny: Karol Kubica, Kewin Gaczkowski, Jakub Wilczek, Remigiusz Mika, Kacper Zysk, Igor Lewandowski, Mateusz Miler, Mateusz Sładek, Wojciech Gielnik.

 

PIŁKA NOŻNA

  1. Awans do ósemki drużyn - ćwierćfinał XIX turnieju piłki nożnej chłopców U-12 "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - finał województwa śląskiego.

Skład drużyny: Jakub Szczytkowski, Kacper Zysk, Karol Krypczyk, Wojciech  Gielnik, Karol Prudel, Jakub Ucherek, Bartosz Szewczyk, Kamil Gielnik, Fabian Kretek.

 

Opiekun: Piotr Brachmański

 

 

KAROL PRUDEL

Trenuje na co dzień w Akademii Górnika Zabrze

Osiągnięcia:

Szczerbice Cup 2018 – 1 miejsce – turniej wojewódzki

Radlin Cup 2018 – 2 miejsce - turniej wojewódzki

8 – 9.09.2018 Stuttgart – 7 miejsce – turniej międzynarodowy

20.01.2019 r. – Pawonków – 1 miejsce – półfinałowy turniej o Puchar Prezesa PZPN

26.01.2019 r. – Bojszowy – finał – 4 miejsce - turniej wojewódzki

23 – 24.02.2019 r. – ORLEN BENIAMINEK CUP – turniej międzynarodowy

02.03.2019 r. – MŁODA GIEKSA CUP 2019 – turniej wojewódzki

30.03.2019 r. – Chorzów – Reprezentant Kadry Podokręgu Zabrze – Memoriał Jerzego Wyrobka

12 – 14.04.2019 r. – Trencin Słowacja – 10 miejsce – turniej międzynarodowy

02 – 05.05.2019 r. – DALMATINKO CUP CHORWACJA – 2 miejsce – turniej międzynarodowy

2018 r. – udział w III lidze wojewódzkiej dla rocznika 2007 i awans do II ligi

2019 r. - udział w III lidze wojewódzkiej dla rocznika 2007

Trener: Tomasz Macha, Akademia Górnika Zabrze

Opiekun: Piotr Brachmański

LEKKOATLETYKA

Opiekun: Bernadetta Koczy

1.Zajęcie I miejsca w zawodach rejonowych Sztafetowe biegi przełajowe- 19.10.2018r.
2.Zajęcie XV miejsca w zawodach wojewódzkich  Sztafetowe biegi przełajowe - 30.10.2018r.
1.Emilia Werner 7a
2.Martyna Gatnar 6a
3.Magdalena Puzon 6b
4.Sonia Szindler 7a
5.Martyna Swoboda 5b
6.Oliwia Mężyk 6a
7.Daniela Foterek 6a

Opiekun: Bernadetta Koczy

JUDO

MIŁOSZ KOWALSKI

23.09.2018 Sosnowiec, Międzynarodowe Zawody dzieci i młodzieży, I miejsce - złoto
11.11.2018 Jastrzębie Zdrój, Turniej dzieci z Okazji Sw. Niepodległości, I miejsce - złoto
7.12.2018 Rybnik, Mikołajkowy Turniej Klubowy, I miejsce - złoto
13.01.2019 Bielsko Biała, Pokonujemy granice, V miejsce
10.03.2019 Sosnowiec, Międzynarodowe Zawody dzieci i młodzieży, I miejsce - złoto
13-14.04.2019 Bytom, III Międzynarodowe Mistrzostwa miasta Bytom w Judo, III miejsce – brąz

MATEUSZ KOWALSKI

23.09.2018 Sosnowiec, Międzynarodowe Zawody dzieci i młodzieży, III miejsce - brąz
11.11.2018 Jastrzębie Zdrój, Turniej dzieci z Okazji Sw. Niepodległości, V miejsce
7.12.2018 Rybnik, Mikołajkowy Turniej Klubowy, I miejsce - złoto
20.03.2019 Sosnowiec, Międzynarodowe Zawody dzieci i młodzieży, I miejsce - złoto
13-14.04.2019 Bytom, III Międzynarodowe Mistrzostwa miasta Bytom w Judo, IX miejsce

EWA KALETKA

23.09.2018 Sosnowiec, Międzynarodowe Zawody dzieci i młodzieży, III miejsce - brąz
10.03.2019 Sosnowiec  - turniej judo – I miejsce                                                                12.05.2019 Sosnowiec – turniej judo - III miejsce

Trener: Artur Kejza

 

SZERMIERKA


KAMILA DOLECKA
Uczniowski Klub Szermierczy Trójka Radlin
Osiągnięcia za rok szkolny 2018/2019:
13-14,10,2018 XIX Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej II Memoriał Bolesława Miki – Radlin - 8 miejsce
15-16,12,2018 - Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Bytomia - 3 miejsce
12-13,01,2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej - 1 miejsce
9.03.2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy - I Puchar Żubrów w Skawinie - 1 miejsce
23.03.2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy o puchar miasta Siemianowice Śląskie - 5 miejsce
30.03.2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy II Puchar Żubrów w Krzeszowicach - 3 miejsce
12.05.2019 Międzynarodowy Turniej Szermierczy Zerwikaptura Longinusa Podbipięty w Krakowie - 2 miejsce
18.05.2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy - III Puchar Żubrów - Michałowice - 5 miejsce

                                                           Trenerki:  Klaudia Dolecka oraz Agata Macionczyk


MARCIN JANOSZ
Uczniowski Klub Szermierczy Trójka Radlin
Osiągnięcia za rok szkolny 2018/2019
23/24.03.2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie - 2 miejsce
27/28.04.2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy XII Memoriał Jerzego Janikowskiego w Katowicach  - 2 miejsce

                                                           Trenerki Klaudia Dolecka oraz Agata Macionczyk


NADIA ROSTKOWSKA
9.03.2019 Ogólnopolski Turniej Szermierczy I Puchar Żubrów w Skawinie - 7 miejsce
Opiekun: Klaudia Dolecka

IGOR LEWANDOWSKI 

- 8 miejsce - Mistrzostwa Śląska roczników 2006-2007 

- Drużynowe Mistrzostwo Śląska Młodzików 

- 5 miejsce - Złoty Kasztan 

- 4 miejsce - drużynowy turniej z okazji 100 - lecia Odzyskania Niepodległości  

Opiekun: Dominika Mosler-Plura  

 

KAJA REIL 

- 7 miejsce Kmicic Cup 

- 6 miejsce Memoriał Jerzego Janikowskiego 

- 3 miejsce Mistrzostwa Śląska roczników 2006-2007 

- Drużynowe Mistrzostwo Śląska Młodzików 

- 7 miejsce Mistrzostwa Śląska Młodzików 

- 7 miejsce I Puchar Żubrów Krzeszowice 

- 6 miejsce II Puchar Żubrów Skawiana 

- 2 miejsce III Puchar Żubrów Michałowice 

- 3 miejsce Mikołów 

- 6 miejsce Opole  

Opiekun: Dominika Mosler-Plura  

 

 

 

 

SZTUKI WALKI

SONIA SZINDLER  kl.7a

Mistrzostwa Świata Kickboxingu WFMC – Nordhorn 27-28.10.2018 r

  • 2m formy do muzyki
  • 1m rozbicia desek
  • 1m sceny walki
  • 1m pointfighting
  • 1m lightcontact

Puchar Polski NSW – Radlin 17-18.11.2018 r.

  • 1m pointfighting
  • 1m soft kij
  • 1m lightcontact
  • 1m formy do muzyki
  • 1m rozbicia desek
  • 2m bitwa na triki

Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC – Żagań 1.12.2018 r.

  • 1 formy do muzyki

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Silesia Samurai VIII – Radlin 5-7.04.2019 r.

  • 1m pointfighting
  • 1m soft kij
  • 1m kickcontact
  • 1m formy do muzyki
  • 1m sceny walki
  • 1m parkour
  • 2m sumograpling
  • 2m rozbicia desek
  • 3m bitwa na triki

                         

MILER MATEUSZ kl. 6

PUCHAR POLSKI MFR, Radlin 17-18.11.2018r:

  • 1 miejsce MPF walka przerywana

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Silesia Samurai VIII – Radlin 5-7.04.2019 r.

  • 1m parkour
  • 1m soft kij
  • 1m pointfighting
  • 3m rozbicia desek

NATALIA SZINDLER kl.5a

Mistrzostwa Świata Kickboxingu WFMC – Nordhorn 27-28.10.2018 r

  • 3m formy do muzyki
  • 1m sceny walki
  • 1m pointfighting

Puchar Polski NSW – Radlin 17-18.11.2018 r.

  • 1m sceny walki
  • 3m formy do muzyki
  • 3m bitwa na triki

Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC – Żagań 1.12.2018 r.

  • 2m formy do muzyki
  • 1m kick light
  • 2m sumo grapling

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Silesia Samurai VIII – Radlin 5-7.04.2019 r.

  • 1m lightcontact
  • 1m formy do muzyki
  • 1m sumograpling
  • 2m pointfighting
  • 2m soft kij
  • 2m sceny walki

 

MICHALINA WOJTOWICZ KL.5A

Puchar Polski NSW – Radlin 17-18.11.2018 r.

  • 1m pointfighting
  • 1m formy do muzyki z bronią
  • 1m sceny walki
  • 2m formy do muzyki
  • 3m rozbicia desek
  • 3m soft kij

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Silesia Samurai VIII – Radlin 5-7.04.2019 r.

  • 1m pointfighting
  • 1m soft kij
  • 1m formy do muzyki z bronią
  • 2m formy do muzyki
  • 2m sceny walki
  • 2m sumograpling
  • 3m tor przeszkód

JAŚMINA SZINDLER kl.4a

Mistrzostwa Świata Kickboxingu WFMC – Nordhorn 27-28.10.2018 r

  • 1m formy do muzyki
  • 3m pointfighting

Puchar Polski NSW – Radlin 17-18.11.2018 r.

  • 1m pointfighting
  • 1m rozbicia desek

Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC – Żagań 1.12.2018 r.

  • 2m formy do muzyki
  • 2m kick light
  • 2m sumo grapling

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Silesia Samurai VIII – Radlin 5-7.04.2019 r.

  • 1m pointfighting
  • 1m formy do muzyki
  • 2m tor przeszkód
  • 3m soft kij
  • 3m sumograpling
  • 3m kick light
    Opiekun: Robert Szindler

 

EKSTREMALNE KOLARSTWO GÓRSKIE

FILIP WYSTYRK

 

Osiągnięcia w zawodach ogólnopolskich:

02.09.2018 - Puchar Skrzata Góra Żar - 4 miejsce 
08.09.2018 - Junior Bike CUP - Pumptrack - 1 miejsce 
21-23.09.2018-Małopolska JoyRide zakończenie sezonu Zakopane - 3 miejsce - Kärcher Dual Slalom i 3 miejsce generalka (podsumowanie punktacji za wszystkie zawody) 
17-19.05.2019 - Małopolska JoyRide Festiwal Kluszkowce - Kärcher Dual Slalom - 2 miejsce  

 


                                                                                          Trener: Bartosz Giemza

 

Data dodania: 2020-09-28 09:02:41
Data edycji: 2020-09-28 09:02:57
Ilość wyświetleń: 82

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej