Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wykaz osiągnięć uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w roku szkolnym 2019/2020

PRZEDMIOTOWE

 

JĘZYK NIEMIECKI

Emilia Hojka – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

Amelie Hojka – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

Opiekun: Joanna Dylich

 

MATEMATYKA

Wojciech Stacha – II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I-III (zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego)

Opiekun: Joanna Bizoń

JĘZYK ANGIELSKI

Kamil Mika - II miejsce - Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy - My Picture Dictionary

Amelie Hojka - I miejsce - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - English Vocabulary Genius

Sonia Szindler - II miejsce - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - English Vocabulary Genius

Opiekun: Michalina Staszek

Natalia Noczenska - tytuł laureata III stopnia w olimpiadzie wiedzy Archimedes plus. Lingua plus.

Opiekun: Izabela Groborz


ARTYSTYCZNE

Kamila Dolecka -wyróżnienie - X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi”

Opiekun: Joanna Han

Natalia Prudel:

5.10.2019- Mistrzostwa Okręgu Śląskiego - 2 miejsce Wicemistrzostwo Śląska
20.11.2019 - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar miasta Będzin -1 miejsce
27.10.2019 - OTTT Kędzierzyn  Koźle  - 2 miejsce
02.01.2019 -  Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego CESKY TESIN - 2 miejsce
10.11.2019 - OTTT Euforia  Kraków  - 1 miejsce
30.11.2019 OTTT o puchar Burmistrza miasta Lędziny  - 1 miejsce
7.03.2020 OTTT Royal Cup Wieliczka  - 1 miejsce oraz awans do wyższej klasy tanecznej F

Studio ruchu i tańca Lordance Wodzisław Śl.

Trenerzy: Maja i Kamil Lorenc

SPORTOWE

PIŁKA NOŻNA

Karol Prudel

07.09.2019 r.

Międzynarodowy turniej piłki nożnej International SportingCup 2019 

11 miejsce na 40 drużyn

14.09.2019

Międzynarodowy turniej piłki nożnej 

RobeCupZašova 5 miejsce 

Od września do lutego międzynarodowe rozgrywki ligowe -Interliga - 5 miejsce

05.10.2019

Powołanie na konsultacje do kadry śląska

30.10.2019 

Tymbark - etap powiatowy - 3 miejsce

wrzesień - listopad II liga wojewódzka  - 7 miejsce

 

Karol trenuje na co dzień w Akademii Górnika Zabrze.

Opiekun: Piotr Brachmański

 

JUDO

Miłosz Kowalski:
I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo Sosnowiec wrzesień 2019
II miejsce w Pierwszej edycji Ligii Judo Cub.Com 12.10.2019
II miejsce w drugiej edycji Ligii Judo Cub.Com 3.11.2019
II Miejsce w IX Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Mysłowice 24.11.2019r.
II miejsce w IX Międzynarodowym Turnieju Judo 11.01.2020r.
III miejsce w Czwartej edycji Ligii Judo Cub.Com 8.03.2020

Mateusz Kowalski:
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo Sosnowiec wrzesień 2019

III miejsce Międzynarodowy Turniej Judo Sosnowiec październik 2019
Uczestnictwo w Pierwszej edycji Ligii Judo Cub.Com 12.10.2019
Uczestnictwo w drugiej edycji Ligii Judo Cub.Com 3.11.2019
II Miejsce w IX Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Mysłowice 24.11.2019r.

Trener: Artur Kejza



 

SZERMIERKA

Marcin Janosz:
Ogólnopolski Turniej Szermierczy, VII Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej 29.02-01.03/2020r 5 miejsce
Ogólnopolski Turniej Szermierczy Złoty Kasztan w Tarnowie 18.11.2019r   5 miejsce

Dawid Fidera:
Ogólnopolski Turniej Szermierczy Złoty Kasztan w Tarnowie 18.11.2019 - 6 miejsce
Ogólnopolski Turniej Szermierczy w Mielcu 23.11.2019 - 7 miejsce

Trenerki: Klaudia Dolecka oraz Agata Macionczyk

Igor Lewandowski 

7 miejsce w międzynarodowym turnieju szermierczym o Puchar Bytomia

Kaja Reil  

5 miejsce w Turnieju Gwiazdka ze Szpadą oraz start w Pucharze Europy Kadetów w Krakowie 

Opiekun: Dominika Mosler-Plura

 

KOLARSTWO

Filip Wystyrk
zajęcie 1 miejsca w Pumptrack w Bielsku Białej 29.09.2019r.,
zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji generalnej Junior Bike Cup za rok 2019 29.09.2019 r.
zajęcie 1 miejsca w Dual Pumptrack w Rybniku dnia 29.08.2019 r.
zajęcie 1 miejsca w Małopolska JoyRide Zakopane 2019 Kärcher Dual Slalom dnia 20.09.2019 r.

Trener: Bartosz Giemza

 

SZTUKI WALKI

Julia Pietrzak
1. PUCHAR POLSKI NOWOCZESNYCH SZTUK WALKI RADLIN
  23-24.11.2019r.
- 1 miejsce POINTFIGHTING
- 1 miejsce SOFT KIJ
- 1 miejsce LIGHT CONTACT
- 2 miejsce SUMO GRAPPLING
2. 23RD OPEN POLISH WUSHU CUP
  KRAKÓW 30.11-01.12.2019r.
- 1 miejsce QINGDA JUNIOR FEMALE

Julia trenuje w Klubie Sztuk Walki SANDA

Trener Bartosz Kamczyk

Sonia Szindler

Mistrzostwa Świata WFMC - Nordhorn/Germany 18-20.10.2019r
-1m light contact
-1m breaking
-3m pointfighting
-3m forms freestyle with music

Puchar Polski NSW - Radlin 23-24.11.2019 r.
-1m pointfighting
-1m sumograpling
-2m formy do muzyki

Natalia Szindler

Mistrzostwa Świata WFMC - Nordhorn/Germany 18-20.10.2019r
-2m pointfighting
-3m forms freestyle with music

Puchar Polski NSW - Radlin 23-24.11.2019 r.
-1m soft kij
-3m sceny walki

VI Amatorska Liga WKN - Kłodzko 14.12.2019r.
-1m semi contact
-3m walki kalaki
-3m kopnięcia

Jaśmina Szindler
Mistrzostwa Świata WFMC - Nordhorn/Germany 18-20.10.2019r
-2m forms softstyle
-3m pointfighting

Puchar Polski NSW - Radlin 23-24.11.2019 r.
-3m soft kij
-3m piontfighting

 Mateusz Miler  

Puchar Polski NSW - Radlin 23-24.11.2019 r.
-1m pointfighting

Michalina Wojtowicz

Puchar Polski NSW - Radlin 23-24.11.2019 r.
-1m soft kij
-2m sumograpling
-3m pointfighting
-3m sceny walki

Data dodania: 2020-09-28 09:04:57
Data edycji: 2020-09-28 09:09:36
Ilość wyświetleń: 132

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej