“WKRECENI W ZIELONE” - akcja integracja.

Uczestnicy projektu “Wkręceni w zielone- zioła, ziółka i spółka” udali się 08.10.2020 na pierwszą wspólna wyprawę, którą sami sobie zaplanowali. Trzeba było załatwić przejazd, wyżywienie i lokum. Z racji, że część grupy ma już kontakty społeczne z branżą usługowo- turystyczną wszystko poszło bez problemu. Wyruszyliśmy rano, do pensjonatu dotarliśmy koło 10:00. Początkowo zabawy integracyjne były nieśmiałe, ale już po pół godzinie wszystko było ok. Wymyśliliśmy swój gest powitalny i dopracowaliśmy pomysł na logo projektowe. O 12:30 obiad, potem wspólny spacer w Wiśle i powrót. Już cieszymy się na nasze kolejne wspólne działania. Projekt realizowany jest w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego “Równać Szanse 2020”, sfinansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Data dodania: 2020-10-12 12:41:42
Data edycji: 2020-10-12 14:23:54