Wyniki eliminacji do konkursu języka angielskiego

2017-03-01 22:10

Znamy już wyniki eliminacji do konkursu języka angielskiego!

Uczniowie SP 3 na Powiatowym Konkursie "Sing Along"

2017-02-28 22:09

Uczniowie SP 3 na Powiatowym Konkursie "Sing Along". Szkołę reprezentowali wspaniali młodzi artyści.

Wizyta klasy III c w OSP

2017-02-28 21:50

Dziś w ramach innowacji "Odkrywcy Radlina" klasa IIIc odwiedziła Ochotniczą Straż Pożarną. Podczas spotkania uczniowie rozmawiali ze strażakami o ich trudnej i niebezpiecznej pracy. Dowiedzieli się również w jakich okolicznościach można wezwać Straż Pożarną oraz jakie informacje należy podać podczas zgłoszenia. Zaprezentowano nam wyposażenie wozu strażackiego oraz ubioru strażaka.

Rozstajemy się z "Młodym Obywatelem"

2017-02-26 09:24

Rozstajemy się z Młodym Obywatelem. Tak, tak. To prawda. Zostały 3 dni do zakończenia. Dzieciaki napisały relację końcową, a opiekunowie wypełnili ankietę ewaluacyjną, ale nie smućcie się. Jeszcze jakiś czas można podziwiać w szkole zdjęcia Bohaterów naszego projektu. Zapraszamy na wystawę!

"Młody Obywatel" - kończymy projekt.

2017-02-23 21:48

Kończymy projekt "Młody Obywatel". Teraz relacja końcowa. Wytężona praca nad wypełnieniem formularza.

O nas w prasie!

2017-02-22 18:31

O nas w prasie! Ukazał się artykuł w Nowinach Wodzisławskich o Młodych Obywatelach z SP 3 Radlin i ich niezwykłym projekcie "Złote Serca Radlina". Brawo Młodzi Obywatele SP 3!

2017-02-21 19:50

Kilka wspomnień z Dnia Babci i Dziadka, który odbył się w naszej szkole w piątkowe popołudnie 10 lutego.

Zajęcia na basenie w klasach trzecich.

2017-02-21 17:26

W drugim semestrze klasy trzecie rozpoczęły naukę pływania na terenie MOSIR w Radlinie. Dzieci z niecierpliwością czekały na te zajęcia i pod czujnym okiem pani instruktor już zrobiły duże postępy!

Walentynki w klasie IIIa

2017-02-21 17:22

14 lutego to miły dzień, w którym można okazać sobie sympatię, podarować upominek. Uczniowie klasy IIIa podarowali sobie nawzajem wykonane przez siebie kartki, chętne dzieci przeczytały rymowanki i wiersze związane tematycznie z tym dniem. Był też czas na poczęstunek i wspólne zabawy taneczne. Miło i sympatycznie spędziliśmy czas w naszej klasie!

Zaproszenie na spotkanie dotyczące reformy oświaty.

2017-02-21 17:16

Serdecznie zapraszamy Radę Rodziców naszej szkoły oraz innych zainteresowanych rodziców na spotkanie z przedstawicielami Kuratorium Oświaty, które odbędzie się w poniedziałek 27 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Spotkanie będzie dotyczyć wdrażania zmian w systemie oświaty od września 2017 roku.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 20 |