WARSZTATY EKOODKRYWCÓW ONLINNE

W nietypowych warunkach uczestnicy projektu “Zostań Ekologiem- nie bądź natury wrogiem! - członkowie Klubu Młodego Ekologa odkrywali świat doświadczeń i nauk przyrodniczych. W listopadzie i grudniu, podczas naszych środowych spotkań, prezentowali online ciekawe doświadczenia, które należało wykonać w czasie rzeczywistym lub nakręcić wcześniej film ze swoim udziałem. Pomimo trudnych warunków, małych problemów technicznych udało się dzięki wsparciu kolegów bardziej zaawansowanych technologicznie. Dla nich żadne przeszkody nie stanowią problemu- bo KME, to Młodzi ciekawi świata nauki i otwarci na technologie przyszłości. Projekt realizowany jest w Naszej szkole od stycznia w ramach zadania publicznego: “ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego”, sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Radlin przy wsparciu Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych.

Koordynator ww. projektu: Ewa Szurchaj

Data dodania: 2021-03-02 09:09:39